About

Hakkımızda

Mobilya sektöründe yılların verdiği bilgi birikim ve tecrübenin önemli oduğunu bilen Gümüşler Masa Sandalye ; İşin tasarımından çizimine, uygulamasından mobilya ve renk seçimine kadar her aşamasında bulunarak kaliteden taviz vermeden ekonomik üretim yapmayı başarmış, bu avantajını müşterilerine yansıtmıştır. Her ürünün tüm aşamalarında bulunarak farklı tarzlar yaratma, özgün tasarımlar şekillendirme ve konsept ürünlerle hedeflerimize ulaşıyoruz... En iyi malzemeyi en iyi işçilikle harmanlayıp müşterilerimize sunuyoruz. Günlük hayatımızda en sık kullandığımız mobilyalar ile Yaşam alanlarımıza keyif, konfor ve estetik katarak markamızı oluşturuyoruz. Modaya ve mekanlara uygun sandalye ve masalarımızla teknolojik imkanları kullanarak kaliteden ödün vermeden göz kamaştıran ürünler ortaya çıkarıyoruz. Her yeni ürünümüzde ilk günkü heyecanı alarak çalışıyor yenilenen tasarımlarlarımızla geleceğe ışık tutuyoruz. Her zevke uygun farklı modellerle modern ve klasik tarzı birlikte sunuyoruz.

Vizyonumuz

Geniş ürün yelpazesi, deneyimli kadrosu, çağdaş yönetim anlayışı, satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle Türkiye'nin dünyaya açılan penceresi olma amacındayız.

Misyonumuz

Yenilikçi kimliğinin farkıyla ulusal ve uluslararası pazarda rekabet edebilirliğinin devamını sağlamak

Orange wooden chair

$50.00

Dimensions (HWD): 204 x 102 x 102cm This steel-framed hanging chair is finished in a weather and water-resistant woven PU which mimics the look of dark brown

Add to cart

Dropdown Style